czwartek, 5 maja 2016

Nic

Nie widzisz nic, 
proszę, nie mów mi, co robię źle.
Wiem, że czasem nie potrafię się zachować, 
że mam policzki zbyt rumiane i za donośny śmiech.
Widzisz to, że znów zaspałam, o czymś ważnym zapomniałam,
a nie widzisz mnie.
Nie czujesz, kiedy nocą drżę ze strachu,
nie wiesz jaki tu jest chaos. 
Ciągłe rzędy słów w mej głowie i niepokój,
kiedy nie wiem, czy to jeszcze sen, czy już nie.
Nie widzisz nic.
Nie widzisz mnie.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz